HAKKIMIZDA

İş için. Birlikte

Turkvent, gelişen yapı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, mekanik taahhut firmalarının mühendislik ve çeşitlilik içeren yüksek kaliteli Isıtma/Havalandırma/Klima (HVAC) ekipmanlarını üretmek, tedarik etmek ve destekleyici mühendislik hizmetlerini vermek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Hava koşullandırma ürünleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kurulduğu günden itibaren kuruluş amacından uzaklaşmadan, ürün portföyünü, hizmet kalitesini, kurumsal bilgi/becerisini sürekli geliştirerek sektördeki saygın yerini kazanmıştır.

Firmamız, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek, enerji verimliliğini arttırmak için tasarlanmış çevre dostu havalandırma ve iklimlendirme ürünlerini sektöre kazandırmaktadır. Endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, alışveriş ve ticaret merkezleri, konutlar ve daha birçok yaşam alanı için verimli, ekonomik ve uzun ömürlü hava koşullandırma ürünlerini sizlere en üst kalite ve optimum fiyat polikası ile sunmaktadır.

Üretimini yaptığımız Turkvent markalı ve alanında lider ürünlerimizin ihracat, satış ve satış sonrası hizmetleri alanlarında da faaliyet göstermekte olan firmamız , yerli üretimi ile sektörün lider kuruluşlarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Üretimini yaptığımız makina grupları;

 • Ekoloji Üniteleri
 • Klima Santralleri
 • Hijyenik Terminaller
 • Havalandırma Fanları
 • Özel Hava Difüzörleri ve Damperleri

Klima havalandırma alanında sektörün önde gelen firmaları ile uzun süreli ve yoğun emekli işbirliğimiz sayesinde alanımızda uzmanlaşarak, yeni ufuklar açıp yeni çözümler oluşturduk. Alanımızda etkinliğimizi sürekli arttırmak, müşterilerimizin gelişen teknolojiler doğrultusunda çeşitlilik gösteren gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak ve böylece müşterilerimizle sürekli bir beraberlik oluşturmak temel vizyonumuz olmuştur.

Tüm ilişkilerimizde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek, tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize, personelimize daima dürüst davranmak temel ilkemiz olmuştur. Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer sağlamayı, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni karşılamayı kendimize öncelik edinmiş, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin yanında olarak destek sağlamayı en önemli görevimiz bilmişizdir.

 • Geniş ürün yelpazesi
 • Son teknoloji ürünler ve enerji geri kazanımı sağlayan sistemleri
 • Güçlü mühendis kadrosu ve teknik destek ekibi
 • Yerinde ve anında servis hizmetleri
 • Konulara özgü, özel yayınları ve eğitim çalışmaları ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Teknolojiyle Öncü Olacağız

Kendi finanse ettiği Ar-Ge faaliyetleriyle sektöründe yenilikçi ürünler tasarlayan Turkvent, Ekoloji Üniteleri alanında dünya çapında en ileri teknolojik sistemleri kullanmakta ve geliştirmeye devam etmektedir.

Ürünlerimizde ;

 • Uzaktan Kontrol ve Takip
 • Bina Otomasyon Sitemlerine Tam Uyum
 • Özel Sunucu Alanımızda Şifreli Datalog
 • Yüksek Enerji Verimliliği Sağlayan Senaryo Yazılımları

müşterilerimizin isteklerine göre opsiyonel olarak uygulanabilmektedir.

Kabiliyet

Turkvent’in kabiliyetleri, sistemlerinin tüm ürün yaşam döngüsü aşamalarını kapsamaktadır. Sistem fikrinin oluşmasından, araştırma ve ürün geliştirme, üretim ve satış sonrası faaliyetlerine kadar tüm aşamalarda hem organizasyonel ve hem de teknolojik yetkinliğe sahiptir.

Tasarlanan HVAC sistemleri, alt sistemleri ve bileşenleri ile birlikte üretilmekte, entegre edilmekte ve detaylı test ve kalite kontrol aşamalarını aştıktan sonra hizmete sunulmaktadır.

Üretim faaliyetlerimizde, yüksek teknoloji üretimi için gereken modern makine ve ekipmanları kullanılmaktadır.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Uzman Ürün Seçimi

Mekanik taahhut firmalarına HVAC ürünleri seçimlerinde yol gösteririz.Uzman kadromuz ile geniş ürün yelpazemizden en doğru ve ekonomik, verimli ve uzun ömürlü ürün  modelleri seçer proje ürünlerinin eksiksiz olarak fiyatlandırılmasını yaparız.

Optimum Mühendislik

Firmamız ürün yelpazesindeki ürünlerin yanısıra özel tasarladığı ürünler ile de enerji verimliliğini desteklerken ürün fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlamıştır. Çalışmalarımıza geniş bir bakış açısıyla yaklaşarak, kaliteli  ve uzun ömürlü ürünleri sizlere sunmak firmamızın  ana hedefidir.

İhtiyaç Anında Teslimat

Ürün teslimatları birçok sektörün ve şantiyelerin can damarları olduğunu bildiğimiz için öncelikle hızlı teslimat yapmaktır. Bizim işimiz ürün satışından önce değil sonrasında önem kazanır. Tüm ürünlerin eksiksiz ve zamanında teslimatını sağlarız.

Hizmet Kalitesi

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. İnsanımızın yeteneklerinden, gücünden fayda sağlamakta ve gelişmelerine imkân tanımaktayız. Dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturarak en iyi hizmeti sunmaktayız.

DOĞA ve ÇEVRE için.

Yatırımlarımızda doğaya, kültüre ve insan yaşamına saygılı projeler üretmeyi hedefliyoruz. Doğal kaynakların ve kültürel değerlerimizin geleceğe aktarılması için sorumlu hareket ediyoruz. Yenilenebilir ve temiz enerji kaynakları ile yeni teknolojilere büyük önem veriyoruz.

Mühendislik departmanımızın en değerli hedeflerinden biri çevreye zarar vermeyen teknoloji ve ürünler geliştirmektir. Fan-motor seçimleri ve uygulamaları bu hedefleri uzun ömrü, yüksek verimi ve düşük gürültü seviyesi ile karşılamaktadır.

Çevreye verilen sektörel zararları düşürmek için iş ortaklarımızı aktif olarak çevre dostu ürünlerin tasarımına ilişkin süreçlerin içine alıyoruz. Bu bilinçle, tüm yatırımlarımızda ileriye bakarak geleceğe dönük tasarımları hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Kaynakların lüzumsuz kullanılmasını önlemek ve atıkların kaynağında ayrıştırılması için atıkların gruplanarak doğaya zarar vermeden geri dönüşümü ve hammadde ihtiyacı olarak tekrar kullanılması firmamızın tüm departmanlarında bilinçli olarak uygulanmaktadır.

Bizlere +90 850 303 70 73 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

error: Content is protected !!