01EKOLOJİ ÜNİTELERİ

Yılların birikiminden yararlanarak tüm bileşenlerin ideal olarak birbirini tamamlaması ile üretilen yüksek teknoloji içeren çevre ürünleri.

Detaylar

02KLİMA SANTRALİ

Yüksek enerji verimliliği, benzersiz hijyen, montajı ve bakımı kolay ve modern bina yönetim sistemlerine sorunsuz entegrasyon.

Detaylar

03HİJYEN ÜNİTELERİ

Temiz havaya ihtiyaç duyulan tüm sağlık ve yaşam alanlarında hava temizleme cihazları hava kaynaklı virüs bulaş riskini düşürür.

Detaylar

04HİDRONİK ÜNİTELER

Isı transferini su ile gerçekleştiren, standart tiplerde, sürdürülebilir gelecek için geliştirilen çevreye duyarlı fan+coil içeren üniteler.

Detaylar

REFERANSLARIMIZ İLE BÜYÜYORUZ.

Her geçen gün büyüyen iş portföyümüz ile hizmetinizdeyiz.
Ürün gamımızı geliştirerek müşterilerimize daha geniş seçim yelpazesi sunuyor, yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

62Restaurant
29Sağlık Tesisi
17Otel
181Ticari Bina

Her Koşulda Çevreci

Sürekli artan çevre bilinci ile emisyonları ve kirliliği azaltmak için ortak küresel hedeflerimize ulaşmak için bizlerde ekoloji ünitelerimiz ile katkı sağlamaktayız. Ticari mutfak uygulamalarından kaynaklanan pişirme dumanlarını, yağları, isi, gaz ve diğer parçacıkları çevremize / doğaya egzoz etmeden önce filtreleme yapılmalıdır, bu işlemi ekoloji ünitelerimiz yüksek verimle sağlar. Turkvent ekoloji üniteleri, havalandırma ve filtreleme sıralamasında davlumbazlardan sonra ikinci aşama olarak kullanılır.

 • YAĞ PARTİKÜLLERİNİ FİLTRELEME
 • DUMAN VE İSİ FİLTRELEME
 • KOKU VE BACA GAZLARINI FİLTRELEME

Bir ekoloji ünitesi seçim ve tasarımında en önemli kriter, mutfağın özelliklerine göre doğru konfigürasyonun belirlenmesidir. Böylece mutfak ve pişirme tipine göre elektrostatik filtre filtre (ESP), aktif karbon filtre, UV-C ozon filtre veya kompakt-HEPA filtre modüllerinden oluşan farklı konfigürasyonlar ile optimum egzoz ve koku filtrasyonu sağlanır.

Dört Mevsim Hava Koşullandırma

İklimlendirme uzmanı olarak Turkvent sizlere sürdürülebilir konforu ve en yüksek enerji verimliliğini aynı anda sunarken yüksek kalitede ürün standartlarını daha güvenli, daha verimli, daha yenilikçi ve entegre çözümlerle sağlamaktadır.

Projelerinizin tasarım aşamasından işletmeye alma aşamasına kadar, sizlerle tüm yenilikçi konuları ve tecrübelerimizi paylaşarak, projelerinize en uygun ürünün seçilmesini ve yatırımlarınız için en doğru teknik hizmetin verilmesini sağlıyoruz.

2m/s hava hızı ile üniteler, 1,200 ila 86,000 m³/h arasındaki hava debisi aralığını kapsar ve sınırsız konfigürasyon seçeneği sunar. Tüm klima santrali kombinasyonları için kullanılabilirler. Santral üniteleri, üfleme veya emiş havası üniteleri olarak ayrıca yan yana veya üst üste gövde seçenekleri ile ön montajlı olarak üretilebilir.Yüksek kaliteye sahip standart konstrüksiyon versiyonu yanısıra, tam hijyenik özellikte versiyon da mevcuttur. Her ünite, müşterilere özgü gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilir. Bileşenlerin hepsi ideal olarak birbirini tamamlar ve müşteriler, Turkvent’in mükemmel kalitesine sahip olurlar.

Sıcak Hava Apareyleri

Aksiyal  ve Radyal Modellerde Hava Apareyleri, Sıcak Su Kızgın Su veya Buhar Beslemeli

Fancoil Üniteleri

Yüksek basınçlı, gizli tavan ve döşeme tipi, dört yön üflemeli, 2 ve 4 borulu fancoiller

 

TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Ürün yelpazemizdeki ürünlerin yanısıra özel tasarladığımız ürünler ile de ürün seçeneklerimizi geliştirerek müşterilerimize daha geniş seçim yelpazesi sunarak enerji verimliliğini desteklerken ürün fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlamaktayız. Firmamız, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek, enerji verimliliğini arttırmak için tasarlanmış çevre dostu havalandırma ve iklimlendirme ürünlerini sektöre kazandırmaktadır.

WILDEBOER DAMPERLER

Yangın Damperleri, Hava Damperleri, VAV/CAV Damperler

 

Kanal Tipi Isıtıcılar

Sulu batarya/serpantin veya elektrikli rezistans ile ısıtma, opsiyonel soğutma tipi

Kanal Tipi Fanlar

Dikdörtgen veya Yuvarlak, Standart veya ATEX sertifikalı kanal tipi fanlar

Blog

PORTATİF HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI

Ticari ve Sağlık alanları için portatif hava temizleme ünitelerimiz boyut / ağırlık / hava debisi değerlerinde rakipsizdir. Cihazlarımızda bulunan filtreler kullanım alanına göre değişen modellerde partikül filtrelemeden, virüs/bakteri öldürme ve koku arıtımına kadar sıralanmıştır. Sektördeki tek elektrostatik filtreli medikal hava temizleme cihazlarını üreten firmamız test sonuçları ile ürünlerini taçlandırmıştır.

ürün kategorileri

BLOG GÖNDERİLERİ

07May
Web sitemiz yenilendi!

Siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için web site...

BİZİ FARKLI KILAN?

 1. 1
  Müşteri Memnuniyetimiz

  Hizmet kalitemiz, teknik destek ve sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışırız.

 2. 2
  Önceliklerimiz

  Gerek müşterilerimize, gerek iş paydaşlarımıza karşı, içerisinde  yer aldığımız tüm projelerde çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımlar geliştirerek karşılıklı güvene dayalı ilişkiler geliştiririz.

 3. 3
  Sorumluluk Bilincimiz

  Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak için çalışmaktayız.

 4. 4
  İş Prensibimiz

  Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışmaktayız.

 5. 5
  Kalite Politikamız

  Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktayız.


view

View

Mirror Print Jacket

$ 144.00


view

View

Mirror Print Jacket

$ 144.00


view

View

Mirror Print Jacket

$ 144.00


view

View

Mirror Print Jacket

$ 144.00