01EKOLOJİ ÜNİTELERİ

Endüstriyel ve ticari mutfaklar için endüstriyel profesyonel ekoloji üniteleri

Detaylar

02ISITICI ÜNİTELER

Soğuk havalarda konforu sağlayabilmek için her mekana ayrı ısıtıcı üniteler

Detaylar

03HİJYEN ÜNİTELERİ

Temiz havaya ihtiyaç duyulan tüm sağlık ve yaşam alanlarında hava temizleme cihazları

Detaylar

04HİDRONİK ÜNİTELER

Yüksek verimin ekonomi ile buluştuğu, sürdürülebilir gelecek için geliştirilen çevreye duyarlı ürünler

Detaylar

ÜRÜN STOKLARIMIZI SÜREKLİ GÜNCELLİYORUZ..

Ürün gamımızı geliştirerek müşterilerimize daha geniş seçim yelpazesi sunuyoruz. Mevcut ürünlerimizin de her geçen gün uygunluğunu kontrol ederek stok kontrollerimizi yapıyor ve optimum ürünleri tedarik ediyoruz.

101Fancoiller
105Klima Santralleri
103Fanlar
107Isıtıcılar

RFTX Ex-Proof Salyangoz Radyal Fan

Galvaniz sac gövde,Eexe ll koruma ve T3 sıcaklık sınıfı,ATEX sertifikalı

EDM Aksiyal Fanlı Domestik Fan

100 mm çapındaki yuvarlak kanallar için yaklaşık 80 m³/h debi değerindeki aksiyel egzoz fanları serisi.

YENİLENEN ÜRÜNLER..

Ürün yelpazemizdeki ürünlerin yanısıra özel tasarladığımız ürünler ile de ürün seçeneklerimizi geliştirerek müşterilerimize daha geniş seçim yelpazesi sunarak enerji verimliliğini desteklerken ürün fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlamaktayız. Firmamız, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek, enerji verimliliğini arttırmak için tasarlanmış çevre dostu havalandırma ve iklimlendirme ürünlerini sektöre kazandırmaktadır.

HCMN Aksiyal Fanlı Domestik Fan

Havayı direkt olarak dış ortama atmak için tasarlanmış olan aksiyel egzoz fanları serisi.Tüm fanlar plastik enjeksiyon ile üretilmiştir; otomatik panjur ve monofaze 230V-50Hz, B sınıfı, düşük güç tüketimli, ısıl korumalı motor ile donatılmıştır.

Silent Design Sessiz Domestik Fan

120 mm çapındaki yuvarlak kanallar için yaklaşık 175 m³/h debi değerindeki aksiyel egzoz fanları serisi.

RKX Ex-Proof Dikdörtgen Kanal Tipi Fan

Galvaniz çelik gövde, EexellB+H2T3 koruma sınıfı, ATEX sertifikalı

Geniş Ürün Yelpazesi

1000’in üzerinde ürün modelinin ürün yelpazemizde mevcut olması, müşterilerimizin ürün tedariklerini tek bir noktadan,  Turkvent’ten yapmalarını, ödeme planlarının düzenli olmasını ve müşterilerimizin  zaman kazanmalarını sağlamaktadır.

Hizmet Kalitemiz

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. İnsanımızın yeteneklerinden, fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.

İhtiyaç Anında Teslimat

Ürün teslimatları birçok sektörün ve şantiyelerin can damarları olduğunu bildiğimiz için öncelikle hızlı teslimat yapmaktır. Bizim işimiz ürün satışından önce değil sonrasında önem kazanır.Tüm ürünlerin eksiksiz ve zamanında teslimatını sağlarız.

Ekonomik Ürünlerimiz

Firmamız ürün yelpazesindeki ürünlerin yanısıra fiyatlarının da ekonomik olmasını sağlamıştır. Çalışmalarımıza geniş bir bakış açısıyla yaklaşarak, ekonomik , verimli , kaliteli , performans ve uzun ömürlü ürünleri sizlere en iyi optimum fiyatlarla sunmak firmamızın ana hedefidir.

Esneklik

Müşteri odaklılık, talep ve beklentileri üst düzeyde karşılayabilmek, mali güç ve esneklik gerektirir. Müşterilerimize ve iş paydaşlarımıza karşı, içerisinde yer aldığımız tüm projelerde çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımlar getiririz.

Uzman Ürün Seçimi

Mekanik taahhut firmalarına HVAC ürünleri seçimlerinde yol gösteririz.Uzman kadromuz ile geniş ürün yelpazemizden en doğru ve ekonomik, verimli ve uzun ömürlü ürün modelleri seçer proje ürünlerinin eksiksiz olarak fiyatlandırılmasını yaparız.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Ürün gamımızı geliştirerek müşterilerimize daha geniş seçim yelpazesi sunuyoruz. Mevcut ürünlerimizin de her geçen gün uygunluğunu kontrol ederek, optimum ürünleri tedarik ediyoruz.

ürün kategorileri

BLOG GÖNDERİLERİ

07May
Web sitemiz yenilendi!

Siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için web site...

BİZİ FARKLI KILAN?

 1. 1
  Müşteri Memnuniyetimiz

  Hizmet kalitemiz, teknik destek ve sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışırız.

 2. 2
  Önceliklerimiz

  Gerek müşterilerimize, gerek iş paydaşlarımıza karşı, içerisinde  yer aldığımız tüm projelerde çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımlar geliştirerek karşılıklı güvene dayalı ilişkiler geliştiririz.

 3. 3
  Sorumluluk Bilincimiz

  Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak için çalışmaktayız.

 4. 4
  İş Prensibimiz

  Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışmaktayız.

 5. 5
  Kalite Politikamız

  Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktayız.

İş Dünyasının Başarılı İsimlerinden İlham Veren Sözler